Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
П`ятниця, 24.03.2017, 01:07
Меню сайту

Наше опитування
Яким, на вашу думку, має бути вчитель?
Всього відповідей: 25

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Лютий » 22 » ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН
11:38
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН
Вітаємо переможців!

 ​Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який проходив 13 та 14 лютого 2016 року на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
   Члени Старокостянтинівської міської філії Хмельницького територіального відділення МАН захищали науково-дослідницькі роботи у 31 секції 12 відділень. 

    Із 31 учня - члена нашої філії, які взяли участь у Конкурсі, 3 подолали найвищу сходинку і братимуть участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України - це:

  • Зарічний Антон(секція Математичне моделювання), учень 11 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка(науковий керівник Шевчук Н.В.).
  • Кобильник Анастасія (секція Англійська мова), учениця 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С. М. Бондарчука (науковий  керівник Суходольська І.Ю.)
  • Дмитрієва Софія (секція Німецька мова) ), учениця 11 класу Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С. М. Бондарчука (науковий  керівник Поліщук С.О.)

Другу сходинку подолали:

  • Онсович Галина(секція Українська література), учениця 11 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка(науковий керівник Онсович Г.Л..);
  • Білик Олексій(секція Математика), учень 9 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка(науковий керівник Шевчук Н.В.);
  • Коломієць Юлія( секція Науково-технічна творчість та винахідництво), учениця 10 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка(науковий керівник Шевчук Н.В.);
  • Лазарчук Дарина (секція Селекція та генетика), учениця 11 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка(науковий керівник Прадун Т.П..);
  • Лашкевич Світлана (секція Мікро -та макроекономіка) ), учениця 11 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка(науковий керівник Дармороз І.А.);
  • Мушій Олександр (секція зоологія, ботаніка), учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1(науковий керівник Покотилюк В.В).

Третю сходинку подолали:

  • Слободянюк Інна (секція Фольклористика), учениця 11 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка(науковий керівник Онсович Г.Л..);
  • Гладун Альона (секція Історія України) ), учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №8(науковий керівник Суслова Т.К.);
  • Дацков Денис (секція Всесвітня історія), учень 9 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка(науковий керівник Кухарчук Н.Б.);
  • Браун Анастасія( секція Правознавство), учениця 10 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка(науковий керівник Чернюк А.В.);
  • Зашкольний Давид (секція Авіа-та ракетобудування машинобудування і робототехніка), учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1(науковий керівник Кучманюк Н.В.);
  •  Колодуб Ольга (секція Економічна теорія та історія економічної думки), учениця 11 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка(науковий керівник Дармороз І.А.);
  • Шевчук Богдан (секція Фінанси, грошовий обіг та кредит) ), учень 10 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка(науковий керівник Сеніва Л.В.);
  • Сомов Дмитро ( секція Екологічно-безпечні технології та ресурсозбереження), учень учень 10 класу ліцею ім.. М.С.Рудяка(науковий керівник Андрієнко Н.О.).

 

Вітаємо переможців і їх наставників. Бажаємо нових творчих та наукових звершень і перемог!

Переглядів: 44 | Додав: amawa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29

Для слабозорих
ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ ТЕКСТУ НАТИСНІТЬ ОДНОЧАСНО КНОПКИ "CTRL" ТА "+" НА КЛАВІАТУРІ

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
Сайт Міністерства освіти інауки України Сайт методичного каб Best uCoz Websites

Управління освіти м. Старокостянтинів © 2017